آشنايي مختصر با مبلمان آنتيک

گروه مبلمان آنتيک فعاليت خود را در سال 1391 در زمينه ي فروش مبلمان، ميز و صندلي آغاز نمود. در ابتداي کار مجموعه ي مبلمان آنتيک زمينه ي فعاليت در حوزه ي فروش برند هاي مختلف و محصولات کارگاه هاي مختلف بوده است.

با گذشت زمان و گسترش مجموعه و همکاري با مهندسين و معماران حرفه ايي توانستيم حوزه ي کاري خود را گسترش دهيم.

آشنايي مختصر با مبلمان آنتيک

در سال 1392 اين مجموعه توانست فروشگاه دکوراسيون داخلي خود را افتتاح کند. در فروشگاه دکوراسيون داخلي انواع متريال هاي مورد نياز براي اجراي نما و دکوراسيون داخلي منازل و شرکت ها از جمله : کاغذ ديواري، پارکت، لمينت و سراميک موجود مي باشد.

در افتتاح فروشگاه، فروشندگان حرفه ايي و بازاريابان مجرب ما را ياري رساندند تا توانستيم باز هم فروشگاه خود را گسترش دهيم.

آشنايي مختصر با مبلمان آنتيک

در سال 1394 مجمومه ي مبلمان آنتيک توانست با کمک مهندسان و معماران حرفه ايي تيم طراحي خود را تشکيل دهد.اين مجموعه با تاکيد بر ايجاد تعادل بين طراحي داخلي و سليقه ي مخاطب شروع به کار کرده است و در سراسر ايران با بهترين کيفيت فعاليت مي کند.

مجموعه مبلمان آنتيک توسط همکاري با معماران و مهندسان تحصيل کرده، حرفه ايي و با تجربه توانسته است بهترين خدمات را در زمينه ي تمام مراحل ساخت ارائه نمايد.

آشنايي مختصر با مبلمان آنتيک

پس از سال ها و تلاش براي ارائه ي خدمات با کيفيت و جلب رضايت مشتريان توانسته ايم تيم خود را تکميل و گسترش دهيم. همچنان همواره در تلاش هستيم تا بتوانيم کيفيت کار خود را بالا ببريم.

همواره سعي داريم تا بهترين مسير ممکن براي رسيدن به هدفتان در طراحي داخلي و بازسازي منزل و کليه امور ساختماني با بهترين هزينه و زمان ممکن را ميسر سازيم تا شما مشتري هميشگي ما باشيد.

مراحل کاری

بازديد و برگزاري جلسات

بازديد از محل پروژه توسط کارشناسان معماري لوکس آرت و اندازه گيري (رولوه)از محل اجراء پروژه، برگزاري جلسات حضوري در شرکت و انجام مشاوره با کارفرما توسط کارشناسان طراحي ما، براي آشنايي باخصوصيات،سلايق و خواسته هاي کارفرما

طراحي

در چارت طراحي ،مهندسين معماري و دکوراسيون داخلي و نرم افزار ، ابتدا طراحي ، سپس تمامي فضاها را به صورت کامل سه بعدي سازي کرده و تحويل کارفرما داده ، پس از بازديد و ايجاد تغييرات احتمالي طرح نهايي تصويب ميشود

نظارت و اجرا

بر گرفته از نيروهاي فني و اجرايي که زير نظر مهندسين عمران و معماري که نظارت پروژه ها را به عهده دارند طراحي انجام شده را اجرا مي کنند.جدا از تيم اجرا و نظارت گروه ديگري مسئوليت کنترل کيفي پروژه را به عهده دارند

آشنایی با اعضای ما

برخی از همکاران مبلمان آنتیک را می توانید در این قسمت مشاهده کنید
محمد احمدي

محمد احمدي

موسس
احسان عزيزي

احسان عزيزي

طراح داخلي
مريم زارع

مريم زارع

طراح نما
علي رضايي

علي رضايي

ناظر کنترل کيفي

برخی از همکاران

شرکت ها و برند هایی که ما با آن ها قرار داد داریم