با اين برنامه قبل از خريد مبل، تاثير آن بر دکور خانه را ببينيد
بسياري از ما در زمان خريد مبلمان جديد براي خانه دوست داريم تاثير آن بر دکور و زيبايي منزل را ببينيم و حالا به مدد فناوري واقعيت افزوده تحقق اين آرزو هم ممکن شده است.

تاریخ انتشار : 1397/9/28/ نمایش : 342 / نظرات : 0

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از اسين ايج، يک شرکت توليدکننده انواع مبلمان خانگي، با استفاده از کيت واقعيت افزوده شرکت اپل که همراه با سيستم عامل iOS?? عرضه شده، برنامه تلفن همراهي را طراحي کرده که از فناوري واقعيت مجازي براي جانمايي مجازي محصول مورد نظر براي خريد در محيط منزل استفاده مي کند.
اين برنامه از دوربين پشتي گوشي براي اسکن کردن نماي اتاق و جانمايي مبلمان توليدي اين شرکت در آن به طور مجازي بهره مي گيرد. با استفاده از اين برنامه مي توان به سرعت طرح ها و مدل هاي مختلف مبلمان توليدي اين شرکت را مرور کرد و آنها را از زواياي مختلف در داخل اتاق به طور مجازي مشاهده کرد.  
مشاهده مبلمان در قالب اين برنامه با زاويه ديد ??? درجه ممکن است و حتي مي توان زير ميزها يا پشت کابينت ها را نيز از اين طريق ديد تا به درک کاملي از تاثيرگذاري مبلمان جديد بر طراحي اتاق رسيد.
البته محتواي اين برنامه هنوز حاوي تمامي مبلمان و ميزها و ديگر ابزار خانگي عرضه شده نيست و قرار است اطلاعات يادشده در آينده تکميل شود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر